Elektromechanik
  • Nowy Modlin
mazowieckie, Nowy Modlin, mazowieckie, Polska
Nowel Sp. z o.o.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Bieżące diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek
  • Udział przy programowaniu i kontroli stanu technicznego sterowników
  • Realizacja planowanych przeglądów, prac konserwacyjnych, serwisowych
  • Analiza problemów i wdrażanie usprawnień i modernizacji
  • Systematyczne monitorowanie pracy urządzeń
  • Przezbrajanie linii produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętymi standardami
  • Dbałość o przestrzeganiem przyjętych zasad jakościowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy w obrębie stanowiska.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu mechaniki, elektroniki, automatyki
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) w ruchu ciągłym
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie, zdolności analityczne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia
  • Mile widziana: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość pracy w nowoczesnym zakładzie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne).

  • Praca mazowieckie
  • Elektromechanik Wysokie Mazowieckie
  • Elektromechanik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584