Elektromechanik Bochnia - 1 lub 2 zmiany!
  • Bochnia
elektromechanik Bochnia - 1 lub 2 zmiany!
Bochnia, Bochnia, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu oraz uprawnienia SEP?

Poszukujesz ciekawej pracy w miłej atmosferze?

Aplikuj! Odezwiemy się w ciągu 2-óch dni roboczych!

Oczekujemy

  • wykształcenia średniego, mile widziane kierunkowe techniczne
  • uprawnień SEP do 1 kV
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na 1 zmianę podczas okresu próbnego, po okresie próbnym praca na 2 zmiany
  • atrakcyjny system premiowy
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu automatyki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki, mechaniki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym otoczeniu
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie posiłków
  • dofinansowanie do szkoleń, nauki języków obcych, zniżki i bony zakupowe

Zadania

  • utrzymywanie sprawności produkcyjnej maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych
  • zapewnienie jakości w zakresie działania wydziału utrzymania ruchu
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń wynikających z harmonogramu przeglądów
  • bieżące naprawy maszyn i urządzeń zgodnie ze zleceniami

  • Praca Bochnia
  • Elektromechanik Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030