ELEKTROMECHANIK
  • Chojnice
Chojnice, Chojnice, Pomorskie, Polska
Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK w Radzyniu Podlaskim

ODDZIAŁ CHOJNCE

poszukuje kandydatów na stanowisko

Główne zadania

  • utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji w zakresie elektrycznym i mechanicznym
  • bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji
  • prowadzenie właściwej gospodarki materiałami, narzędziami i wyposażeniem stanowiska pracy

Wymagania

  • wykształcenie - zawodowe, średnie lub wyższe techniczne o profilu związanym z elektromechaniką
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i elektryki
  • mile widziana wiedza z systemów sterowania i automatyki
  • mile widziana umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
  • mile widziana umiejętność diagnozowania maszyn przemysłowych oraz konfigurowania i obsługi napędów i falowników
  • sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole i chęć zdobywania wiedzy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • fundusz świadczeń socjalnych
  • dofinansowania do nauki języków obcych oraz studiów
  • program emerytalny
  • kartę multisport
  • dofinansowania do wypoczynku
Prosimy o dopisanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"Jeśli CV jest ze zdjęciem prosimy o wyrażenie zgody na jego przetwarzanie:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek". W przeciwnym razie prosimy o usunięcie zdjęcia z CV.Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek informuje, że treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.spomlek.pl w zakładce kariera-jak aplikować

  • Praca Chojnice
  • Elektromechanik Chojnice
  • Chojnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055