Elektromechanik- Automatyk | dofinansowanie do dojazdów | premie
  • Gogolin
Gogolin, Gogolin, opolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń, proponowanie udoskonaleń
  • realizacja prac konserwacyjnych i przeglądów
  • udzielanie wsparcia technicznego, uzupełnianie dokumentacji

Wymagania:

  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki, automatyki oraz wykształcenie techniczne
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • uprawnienia elektryczne
  • znajomość języka angielskiego- mile widziana

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię frekwencyjną
  • dofinansowanie do dojazdów
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie szkoleń
  • bony świąteczne
  • dofinansowanie do posiłków

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Gogolin
  • Elektromechanik Gogolin
  • Gogolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782