Elektromechanik
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Aneta Nicpoń
19. 10. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Elektromechanika – stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia.
Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta.
Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Masz aktualne uprawnienia SEP?
Aplikuj! I już dziś dołącz do zespołu, zyskując atrakcyjne warunki oraz możliwość rozwoju.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
oferujemy
- zatrudnienie bezpośrednio z firmą - umowa o pracę (bez okresu próbnego), pierwsza umowa na 12 m-cy
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia + comiesięczną premie
- pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, dostęp do katy sportowej, ubezpieczenie grupowe)
- zniżki na zakupy
- bezpłatny program wsparcia pracowników w trzech obszarach: psychologicznym, prawnym oraz finansowym
- darmowy parking samochodowy i rowerowy
zadania
- diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki instalacji logistycznej obiektu
- wykonywanie remontów, konserwacji i przeglądów okresowych instalacji elektrycznych i układów mechanicznych
oczekujemy
- doświadczenia przy naprawie układów elektrycznych, jak i mechanicznych maszyn i urządzeń
- umiejętności czytania dokumentacji technicznej
- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
- aktualnych uprawnień energetycznych SEP E1 do 1kV (D1 do 1 kV - mile widziane)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Gdynia
  • Elektromechanik Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699