Elektromechanik
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Nemak Poland Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnozowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Dokonywanie napraw, przeglądów oraz konserwacji maszyn oraz urządzeń
  • Naprawa, konfiguracja i diagnostyka napędów z przemiennikami częstotliwości
  • Naprawa, konserwacja i wykonawstwo instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Kontrola i pomiary urządzeń elektrycznych
  • Kontrola układów bezpieczeństwa maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie techniczne w kierunku elektryki, budowy maszyn itp.
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość układów hydrauliki oraz pneumatyki maszyn
  • Znajomość układów mechaniki, napędów maszyn
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia energetyczne G1-E
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w systemie czterobrygadowym
  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku
  • Dobrą atmosferę pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Elektromechanik Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584