Elektromechanik
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz umiejętności związane z ich naprawą i konserwacją.
  • Wykształcenie min. średnie techniczne.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Książeczka sanepidowska.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej w Rudzie Śląskiej.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń z możliwością rozwoju finansowego oraz system premiowy.
  • Pracę w systemie 2-zmianowym równoważnym, w godzinach 06:00-18:00 lub 18:00-06:00 (ok. 14 dni pracujących w miesiącu)
  • Ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach.
  • Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, m.in. wakacje pod gruszą, premie świąteczne, bony świąteczne itp.
  • Zniżki do 50% na produkty firmowe.
  • Pakiet sportowy OK system.
  • Kursy językowe.
  • Dobrą atmosferę oraz pracę w zgranym, stabilnym zespole, 80% pracowników pracuje z firmą dłużej niż 7 lat.
  • Spotkania integracyjne organizowane przez firmę.
  • Szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Dofinansowanie do wybranych przez pracownika szkoleń.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy w Rudzie Śląskiej, z dostępem do miejsc parkingowych.

  • Praca Ruda Śląska
  • Elektromechanik Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836