Elektromechanik
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Dołącz do zespołu utrzymania ruchu w nowo powstającym magazynie logistycznym naszego klienta w Nowym Dworze Mazowieckim. Poszukujemy doświadczonego Elektromechanika, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń. Jeśli posiadasz niezbędne kwalifikacje i chcesz być częścią tego dynamicznego projektu, czekamy na Twoją aplikację!

Zadania:

  • Utrzymywanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • Czytanie schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych
  • Analiza powstawania przyczyn awarii i usterek oraz ich rozwiązywanie
  • Przeprowadzanie planowanych prac remontowych
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami maszyn oraz części
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP 1 kV lub powyżej
  • Znajomość podstaw automatyki, pneumatyki oraz hydrauliki
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość programów Excel, Word, Outlook
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć ich wyrobienia
Oferta:
  • Umowa o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, które będzie odpowiadać Twojemu doświadczeniu i umiejętnościom
  • Premie roczne
  • Telefon służbowy
  • Prywatna opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świąteczne doładowania pieniężne
  • Imprezy integracyjne dla pracowników
  • Paczki okolicznościowe
  • Szkolenia i dostęp do platformy Unilever
  • Dofinansowanie karty MultiSport

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Elektromechanik Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293