Elektromechanik
  • Mrągowo
Mrągowo, Mrągowo, warmińsko-mazurskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie regularnych przeglądów technicznych i konserwacji maszyn
  • diagnoza i naprawa bieżących awarii w oparciu o system zgłaszania awarii (CMMS)
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn oraz dbanie o ich stan techniczny w zakładzie
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i systemowej prac

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość do ich wyrobienia (firma pokrywa koszt)
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym (bez weekendów)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych
  • wiedza z zakresu mechaniki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • benefity: dodatkowa premia świąteczna, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie
  • prace w systemie III zmianowym
  • nowoczesne techniczne środowisko pracy u producenta produktów Premium
  • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym kapitale

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Mrągowo
  • Elektromechanik Mrągowo
  • Mrągowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941