Elektromechanik
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Asistwork Sp. z o.o.
24. 9. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Nasze wymagania:

  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz umiejętności związane z ich naprawą i konserwacją.
  • Wykształcenie min. średnie techniczne.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Książeczka sanepidowska.

Zadania na stanowisku:

  • Utrzymywanie sprawności maszyn, urządzeń oraz instalacji na dziale produkcyjnym.
  • Dokonywanie bieżących napraw, montaży, demontaży oraz remontów.
  • Wykonywanie modyfikacji oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej w Rudzie Śląskiej.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń z możliwością rozwoju finansowego oraz system premiowy.
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
  • Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, m.in. wakacje pod gruszą, premie świąteczne itp.
  • Zniżki na produkty firmowe.
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego OK System.
  • Spotkania integracyjne.
  • Szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy w Rudzie Śląskiej, z dostępem do miejsc parkingowych.

  • Praca Ruda Śląska
  • Elektromechanik Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192