Elektromechanik
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
Cedrob Foods S.A.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dokonywanie systematycznych przeglądów i wykonywanie napraw w zakresie robót mechanicznych, ślusarskich, elektrycznych, itp.
  • wymiana części maszyn oraz bieżące usuwanie usterek zgłaszanych przez komórki organizacyjne firmy
  • nadzór nad sprzętem oraz aparaturą kontrolno - pomiarową wykorzystywaną podczas realizacji prac serwisowych, efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami , narzędziami i urządzeniami
  • przezbrojenia, regulacje i diagnostyka urządzeń

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych oraz umiejętność czytania rysunku technicznego
  • uprawnienie elektryczne grupy G1E
  • dyspozycyjność do pracy w systemie I lub III zmianowym
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • smaczne posiłki i przekąski
  • parking dla pracowników
  • pakiet powitalny dla nowozatrudnionych
  • pakiet sportowy
  • inicjatywy organizowane dla pracowników: program Kazien, program poleceń, loterie, konkursy
  • ubezpieczenie grupowe

  • Praca Sosnowiec
  • Elektromechanik Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190