Elektromechanik
  • Czeladź
elektromechanik
Czeladź, Czeladź, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Poszukujemy doświadczonego elektromechanika specjalizującego się w obszarze maszyn produkcyjnych.

Jeśli jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami w rozwojowym środowisku produkcyjnym, serdecznie zapraszamy do aplikowania na naszą ofertę!

Dołącz do zespołu specjalistów w dziedzinie utrzymania ruchu i razem pracujmy nad doskonaleniem produkcji.

Oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu
  • wykształcenia średniego technicznego (preferowane kierunki: mechanika lub elektryka)
  • posiadania uprawnień elektrycznych SEP w zakresie eksploatacji
  • znajomości zasad elektryki, układów pneumatycznych i hydraulicznych
  • umiejętności diagnozowania i naprawy awarii elektrycznych w maszynach
  • podstawowej znajomości zagadnień z automatyki (diagnoza awarii)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie 4-brygadowym po okresie wdrożenia (początkowy okres 6 miesięcy na 1 zmianę), z dodatkiem 18% za pracę w 4B
  • dofinansowanie do posiłków
  • miesięczna premia regulaminowa oraz dodatkowe nagrody, w tym program Kaizen, Nagroda Zero Absencji i Nagroda BHP
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Zadania

  • zapewnianie ciągłości produkcji poprzez regularną kontrolę i zgłaszanie poważniejszych awarii kierownictwu
  • przegląd oraz naprawa uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu
  • realizacja procedur konserwacji jako część działań profilaktycznych
  • identyfikacja i usuwanie usterek operacyjnych na terenie zakładu

  • Praca Czeladź
  • Elektromechanik Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570