Elektromechanik
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
LEVEL WORK
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i instalacji produkcyjnych
  • przeprowadzanie prewencyjnych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • usuwanie usterek w szerokim zakresie od mechanicznych po elektryczne
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • prowadzenie dokumentacji

Oczekiwania względem kandydata:

  • znajomość zagadnień elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami (godziny nocne, praca w niedzielę)
  • pracę w stabilne, międzynarodowej j i rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia rozwijające z możliwością wyjazdów do zagranicznych oddziałów

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • nagrody jubileuszowe
  • ZFŚS

Poszukujemy kilku kandydatów na to stanowisko!

  • Praca Kalisz
  • Elektromechanik Kalisz
  • Elektromechanik Kalisz Pomorski
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045