Elektromechanik
  • Legnica
elektromechanik
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Szukamy osoby, która nie boi się wyzwań i lubi majsterkować. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, lubisz naprawiać, a każda awaria to dla Ciebie okazja do nauki i rozwoju, to ta praca jest dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu jako Elektromechanik w dziale Utrzymania Ruchu i razem z nami dbaj o płynność produkcji.

Oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej.
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • mile widziane wykształcenie techniczne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z perspektywami
  • atrakcyjne wynagrodzenie (7000-9000 zł) oraz system premiowy
  • szanse na rozwój zawodowy i uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach
  • pakiet benefitów o którym opowiemy Ci podczas rozmowy

Zadania

  • diagnoza oraz naprawa awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • przeprowadzanie regularnych przeglądów i konserwacji sprzętu
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • dbanie o ciągłość produkcji

  • Praca Legnica
  • Elektromechanik Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544