Elektromechanik
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
DPM
16. 10. 2024

Do międzynarodowej firmy produkcyjnej, obecnie poszukujemy osoby gotowej do rozwoju na stanowisku:
Miejsce: Sosnowiec
Zakres obowiązków:
•Utrzymanie ruchu urządzeń i maszyn w zakładzie produkcyjnym,
•Usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji w zakładzie produkcyjnym,
•Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz naprawa maszyn, urządzeń i instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną,
•Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonania prac serwisowych,
•Współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności
Wymagania:
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
•Gotowość do pracy 3-zmianowej,
•Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV,
•Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej.
Oferta:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość korzystania z ZFŚS,
premia frekwencyjno-stażowa
- parking dla pracowników
-Dofinansowanie szkoleń i kursów,
-Program rekomendacji pracowników
-Praca w międzynarodowym środowisku,
-Możliwość poszerzenia swojego doświadczenia zawodowego,
-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
-Dogodna lokalizacja.
Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.
Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Sosnowiec
  • Elektromechanik Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894