Elektromechanik
  • Środa śląska
dolnośląskie, Środa śląska, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Mamyświetnąpracę dla fachowców od elektryki lub dla początkujących

  • świetne wynagrodzenie w zależności od stażu pracy
  • stabilne warunki pracy

lokalizacja: okolice Środy Śląskiej

Oczekujemy

  • umiejętności czytaniaschematów elektrycznych
  • gotowości do pracy3-zmianowej(6-14, 14-22, 22-6)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę(zatrudnienie bezpośrednie w firmie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie5700 - 7600 złbrutto na start - uzależnione od Twojego doświadczenia
  • premię do800 złbrutto
  • pracę od poniedziałku do piątku ->wolne weekendy
  • bogaty pakiet korzyści:prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku i wiele innych
  • dofinansowaniedo posiłków
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Zadania

  • przeglądy oraz naprawa maszyn w zakresie elektryki i mechaniki
  • obsługa systemu SAP

  • Praca dolnośląskie
  • Elektromechanik dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080