Elektromechanik
  • Pelplin
Pelplin, Pelplin, pomorskie, Polska
Swisspor Polska Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Firma Swisspor Polska Sp. z o. o. od ponad 20 lat istnieje na Polskim rynku. Produkujemy materiały hydro- i termoizolacyjne. Innowacyjnie podchodzimy do poszukiwania nowych rozwiązań, zapewniając ciepło w domach Polaków.

Nasza produkty powstają w czterech zakładach produkcyjnych: w Chrzanowie, Janowie Podlaskim, Międzyrzeczu i Pelplinie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Co oferujemy:

Praca odbywa się w systemie trzy zmianowym. Poszukujemy pracowników, dla których ważna jest stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Zapewniamy rynkowe, regularnie wypłacane, wynagrodzenie stałe oraz możliwość zwiększenia pensji poprzez funkcjonowanie systemu premiowego.

Jeżeli angażujesz się w swoją pracę, zależy Ci na rozwoju i chcesz awansować, stworzymy ku temu warunki. W naszej firmie funkcjonuje Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do żłobka, przedszkola, kolonie dla dzieci, profilaktyka zdrowotna). Zapewniamy też dofinansowanie do karty Multisport a wraz ze stażem pracy w naszej firmie otrzymujesz pakiet medyczny.

Jakie będą Twoje obowiązki na tym stanowisku?

  • obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń;
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii z zakresu elektryki i mechaniki;
  • dokonywanie okresowych przeglądów urządzeń, działania prewencyjne;
  • czynny udział przy rozbudowie infrastruktury;
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy;
  • reagowanie na zdarzenia nieplanowane i wyciąganie na ich podstawie wniosków do dalszych działań.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz uprawnienia elektryczne SEP do 1KV;
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu;
  • masz wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe (preferowane z zakresu elektryki lub elektroniki),
  • potrafisz analizować schematy elektryczne i dokumentacji technicznej.

a ponadto posiadasz:

  • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi UDT;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dobrą organizację pracy własnej;
  • komunikatywność.

Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Praca Pelplin
  • Elektromechanik Pelplin
  • Pelplin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584