Elektromechanik
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Hays Poland
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Sosnowiec
NR REF.: 1188086

Dla naszego klienta, światowego lidera z branży obróbki cieplnej, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Elektromechanika.
W nowej roli będziesz odpowiedzialny/a za instalowanie urządzeń elektrycznych i poszczególnych podzespołów, montaż tras kablowych, przygotowywanie koryt, uchwytów oraz prowadnic kablowych na urządzeniach. Będziesz wspierać montażowo osoby realizujące poszczególne projekty. Twoje obowiązki obejmować będą również montaż instalacji rurowych, podzespołów mechanicznych i drobnych konstrukcji, wykonywanie połączeń gwintowanych, a także udział w demontażu sprzętu i przygotowywanie go do wysyłki.
Idealny kandydat/ka to osoba posiadająca minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego. Mile widziane: uprawnienia SEP, G1, G3. Jesteśmy otwarci zarówno na kandydatów z bogatym doświadczeniem, jak i tych z podstawowym doświadczeniem w branży produkcyjnej.
Oferujemy zatrudnienie od zaraz, na podstawie umowy o pracę. Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku. Ponadto zapewniamy obszerny pakiet benefitów (możliwość rozwoju, prywatna opieka medyczna, karta Multisport+, nielimitowana kawa oraz herbata, parking pracowniczy). Proces rekrutacyjny składa się z dwóch etapów i jest realizowany w modelu hybrydowym.

  • Praca Sosnowiec
  • Elektromechanik Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536