Elektromechanik
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne diagnozowanie i usuwanie uszkodzeń podzespołów oraz elementów instalacji elektrycznej maszyn oraz zespołów prądotwórczych w warsztacie stacjonarnym pracodawcy, jak również w lokalizacjach pracodawcy w Polsce i na świecie;

  • Demontaż i montaż oraz uruchamianie w maszynach elektryczne i elektroniczne urządzenia sterujące, zabezpieczające i sygnalizacyjne.

  • koordynacja i pilnowanie terminów przeglądów technicznych maszyn i urządzeń;

  • serwisowanie oraz dbanie o prawidłowy stan techniczny urządzeń;

  • prowadzenie dokumentacji technicznej i elektronicznej;

  • doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu;

  • prowadzenie samochodu osobowego w celu zabezpieczenia, realizacji zadań lokalizacji.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie elektomechaniczne z zakresu obsługi i napraw instalacji elektrycznej maszyn lub posiadanie umiejętności we wskazanym zakresie;

  • dyspozycyjność do wyjazdów – WARUNEK KONIECZNY;

  • doświadczenie w elektromechanice pojazdów;

  • umiejętność diagnostyki instalacji elektrycznej pojazdów;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność posługiwania się komputerem i telefonem;

  • uprawnienia SEP G1 (dozór i eksploatacja) – mile widziane.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • prywatną opiekę zdrowotną;

  • platformę do nauki języków obcych;

  • dodatkowe świadczenia pieniężne w okresach świątecznych;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • dofinansowania do wypoczynku.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Elektromechanik Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584