Elektromechanik | Praca pon-pt
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Elektromechanik

Lokalizacja: Ciemne (powiat wołomiński)

Zakres obowiązków:

  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz działem produkcji
  • dbałość o ciągłość produkcji i pracę maszyn
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • udział w uruchomieniach nowych maszyn

Wymagania:

  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • min. wykształcenie średnie (profile: mechatronika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, serwisowe lub w dziale utrzymana ruchu
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wyrobienia)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w trybie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • benefity: opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, Pracownicze Plany Kapitałowe bony świąteczne
  • szkolenia stanowiskowe oraz kursy
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Radzymin
  • Elektromechanik Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251