Elektromechanik | Praca od zaraz | Radzymin, Legionowo
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Lokalizacja: Radzymin, Legionowo, Nowy Modlin

Zakres obowiązków:

uruchamianie i przeprowadzanie przeglądów nowych maszyn i technologii pakowania

montaż i demontaż urządzeń technicznych

instalacja elementów elektrycznych i pneumatycznych

utrzymanie maszyn pakujących w produkcji ciągłej

wykonywanie działań serwisowych

Wymagania:

wykształcenie średnie (mechatronika, elektronika, elektryka lub pokrewne)

co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika

aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia

Oferujemy:

umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie + premie

pracę w trybie 3 - zmianowym

szkolenia stanowiskowe

benefity: paczki świąteczne, ubezpieczenie grupowe, rabaty na produkt

  • Praca Radzymin
  • Elektromechanik Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584