Elektromechanik | branża produkcyjna
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko:

Elektromechanik

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie stanu technicznego urządzeń i instalacji
  • bezpośrednia współpraca z działem produkcji oraz działem technicznym
  • współpracowanie z serwisami zewnętrznymi
  • udział w montażu nowych maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • prawo jazdy kat. B
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do wyrobienia

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • system pracy 3 - zmianowej (6:00 -14:00 /14:00 - 22:00 /22:00 - 6:00)
  • program wdrożenia do organizacji i szkolenia
  • benefity: opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, bezpłatny dojazd dla pracowników, bony świąteczne, szkolenia

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Legionowo
  • Elektromechanik Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377