Elektromechanik // bez doświadczenia // 8.000 zł
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Przeglądy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Naprawy uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu
  • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę

Oczekujemy:

  • Dokładności, sumienności
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie od 7.500 do 8.000 zł brutto (podstawa + dodatki)
  • Premię za przestrzeganie zasad BHP
  • Premię produkcyjną
  • Dofinansowanie do posiłku
  • Opiekę medyczna
  • Kartę multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w systemie 1- zmianowym, od poniedziałku do piątku (przez okres szkoleniowy, następnie 4B + 18% dodatku do wynagrodzenia)

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Bytom
  • Elektromechanik Bytom
  • Elektromechanik Bytom Odrzański
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714