Elektromechanik – Mechatronik
  • Krosno
Krosno, Krosno, podkarpackie, Polska
FA Krosno S.A.
12. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie działania systemów sterowania maszyn i urządzeń oraz ich optymalizacja.
  • Projektowanie i wdrażanie systemów sterowania usprawniających procesy technologiczne.
  • Tworzenie oprogramowania systemów automatyki / robotyki oraz mechatronicznych układów sterowania.
  • Dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych) związanych z systemami mechatronicznymi.
  • Projektowanie i tworzenie wizualizacji systemów mechatronicznych i automatyki.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz optymalizacja pracy maszyn, urządzeń i systemów mechatronicznych.
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn, urządzeń i systemów sterowania linii produkcyjnych.
  • Udział w projektowaniu, montażu oraz rozruchu nowych maszyn i urządzeń dostarczanych przez zewnętrznych producentów.
  • Tworzenie, aktualizacja oraz zarządzanie dokumentacją techniczną, instrukcjami i schematami systemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe o profilu mechatronika, automatyka, elektronika, robotyka
  • Doświadczenie zawodowe związane z mechatroniką, automatyką lub elektroniką
  • Preferowana bardzo dobra znajomość systemów automatyki i robotyki firmy Mitsubishi
  • Umiejętność czytania, tworzenia i interpretowania schematów elektrycznych oraz dokumentacji
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i elastyczność

To oferujemy

  • pracę w sprawnie zarządzanej, nowoczesnej firmie nastawionej na dynamiczny rozwój i osiągnięcie wysokiej produktywności i ugruntowanej pozycji na rynkach światowych
  • pracę w dobrze zorganizowanym, przyjaznym zespole
  • środowisko pracy, w którym oczekiwania są jasne, a zasługi i rozwój doceniane
  • grupowe ubezpieczenie na życie (dla pracownika i członków rodziny) na preferencyjnych warunkach
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników).

  • Praca Krosno
  • Elektromechanik Krosno
  • Elektromechanik Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251