Elektroinstalator
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Rozstawień
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania:

  • czynności związane z rozładunkiem i ustawieniem automatu Paczkomat (przygotowanie podłoża, wypoziomowanie, zakotwienie automatu i sprawdzenie zabezpieczeń.
  • montaż i przygotowanie automatu Paczkomat do użytkowania (czyszczenie, aktualizacja oprogramowania, testy poprawnego działania.
  • wykonanie instalacji elektrycznej wg obowiązujących norm
  • drobne prace brukarskie (ułożenie chodnika z bruku przed automatem, montaż słupków lub odbojników parkingowych itp.)
  • relokowanie urządzeń (demontaż, przywrócenie lokalizacji do stanu poprzedniego)
  • systematyczne raportowanie wykonanych prac
  • budowanie pozytywnych relacji z kontrahentami

WYMAGANIA:

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • wykształcenia z obszaru elektryki i elektroniki
  • uprawnień SEP do 1kV (typ D i E) warunek konieczny
  • prawa jazdy kat.B
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • gotowości do pracy w delegacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • skrupulatności, sumienności i odpowiedzialności

OFERUJEMY:

To, co zapewniamy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)

  • Praca Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848