Electronics Engineer / Inżynier Elektronik
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Novaris
18. 8. 2024

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów
Obecnie do Naszego Zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko :
Electronics Engineer / Inżynier Elektronik ds Rozwoju Produktu
Lokalizacja : Warszawa Praca hybrydowa (2 dni w tygodniu zdalna)
Kluczowe obowiązki:
• Praca w dynamicznym środowisku zorientowanym na rozwój produktów elektroniki użytkowej.
• Współpraca z dostawcami i programistami w celu zaprojektowania oraz dostarczania ekonomicznej i niezawodnej elektroniki.
• Prowadzenie badań i analiz komponentów sprzętowych.
• Nadzór nad projektowaniem i wdrażaniem zmian sprzętowych
• Prowadzenie testów produktów, analiza i rozwiązywanie problemów sprzętowych
Wymagania:
• Minimum 4 lata doświadczenia w projektowaniu urządzeń elektronicznych.
• Znajomość różnych rodzin mikrokontrolerów.
• Doświadczenie w optymalizacji zarządzania energią mile widziane
• Znajomość technik i narzędzi kontroli jakości sprzętu, takich jak Altium Designer czy KiCad.
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Dodatkowe atuty:
• Podstawowe umiejętności programowania w C, C++ lub Python.
• Doświadczenie w integracji elektroniki z systemami wbudowanymi i programowaniu warstw abstrakcji sprzętu.
• Znajomość FreeRTOS lub Zephyr.
• Doświadczenie w procesach certyfikacji sprzętu elektronicznego
• Znajomość Jira/Confluence.
Oferujemy :
+ Szybki proces decyzyjny
+ W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy od 800 do 1200 PLN netto
+ Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa o Prace (w zależności od preferencji kandydata)
+ Projekt długoterminowy

  • Praca Warszawa
  • Elektronik Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536