Electrical Engineer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • projektowanie rozwiązań automatyki węzła cieplnego zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami europejskimi
  • wykonywanie dokumentacji technicznej dla I&C
  • optymalizacja rozwiązań elektrycznych
  • udział w projektach związanych z ciągłym doskonaleniem procesów, obniżaniem kosztów produktów i efektywnością pracy
  • kierowanie działaniami związanymi z zarządzaniem zmianami
  • kierowanie działaniami związanymi z rozwiązywaniem problemów

Idealny kandydat:

  • wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnicznym (automatyka)
  • min. 4 lat doświadczenia w pracy w pokrewnej dziedzinie (Elektrotechnika, Automatyka)
  • ponad 2 lata doświadczenia w pracy w systemach HVAC
  • umiejętność projektowania przemysłowych instalacji elektrycznych, automatyki i układów napędowych
  • znajomość systemu ERP (SAP)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysoka jakość pracy i dbałość o szczegóły
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole

W zamian oferujemy:

  • rozwój osobisty i zawodowy
  • możliwość uzyskania cennego i niepowtarzalnego doświadczenia zawodowego
  • elastyczny system pracy
  • umowę o pracę tymczasową na okres 4-6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pracę hybrydową (3 dni pracy na miejscu, 2 dni pracy zdalnej)

Brzmi jak praca dla Ciebie? Czekamy na Twoją aplikację!

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696