Electrical Design Engineer - rekrutacja online
  • Dzierżoniów
Dzierżoniów, Dzierżoniów, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Electrical Design EngineerMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej wymaganej do produkcji - schematy elektryczne, listy materiałów, dokumentacja okablowania, instrukcje montażu oraz instrukcje testowania.

  • Przygotowywanie instrukcji montażu i schematów przy użyciu programu EPLAN/CAD.

  • Tworzenie części elektrycznych/elektronicznych do listy materiałów (BOM). Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z procesem budowy szaf i zaleceniami norm IEC.

  • Wykonywanie standardowych testów oraz dodatkowych testów prototypów, jeśli jest to wymagane.

  • Odpowiedzialność za wszystkie kwestie związane z integracją prototypu, w szczególności za bezpieczeństwo, jakość, efektywność, terminowość pracy i koszty.

  • Udział we wszystkich działaniach związanych z prototypem i jego wdrożeniem do produkcji.

  • Tworzenie specyfikacji technicznych, instrukcji obsługi i konserwacji.

  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów projektów.

  • Praca w multidyscyplinarnym zespole we wszystkich fazach projektu. Współpraca z kierownikami projektów, inżynierami przygotowania produkcji, inżynierami projektowania, inżynierami jakości, kupcami, planistami i logistyką.

  • Praca zgodnie z głównymi zasadami firmy: bezpieczeństwo, jakość, terminowa dostawa, standaryzacja stosowanych komponentów oraz minimalizacja kosztów.

Wymagania:

  • WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE:

    • Ukończone studia na Wydziale Elektrycznym lub Elektronicznym Politechniki, poparte doświadczeniem zawodowym jako inżynier elektryk.

    • Ponad 2 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych. Praktyczna umiejętność projektowania okablowania i instalacji elektrycznych.

    • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do projektowania schematów elektrycznych EPLAN Electric P8 lub SEE Electrical Expert.

    • Doświadczenie w projektowaniu i montażu systemów rozdziału i sterowania elektrycznego, prefabrykacji rozdzielnic niskiego napięcia.

    WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJE:

    • Wiedza z zakresu projektowania i produkcji wiązek kablowych.

    • Znajomość zagadnień integracji elektrycznej szaf oraz doświadczenie w certyfikacji produktów dla stref zagrożonych wybuchem (Ex/ATEX).

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację w wielojęzycznym zespole.

Oferujemy:

  • Dynamiczny zasięg globalny z różnorodnymi operacjami na całym świecie, które rozwiną Twoje umiejętności, zapewnią wiele możliwości kariery i pozwolą na codzienne wnoszenie wkładu.

  • W Naszej firmie łączymy i chronimy bardziej zrównoważony i zelektryfikowany świat za pomocą innowacyjnych rozwiązań elektrycznych. Jesteśmy firmą elektryczną o wysokiej wydajności, z obrotem prawie 3 miliardów dolarów, z dedykowanym zespołem liczącym ponad 10 000 osób w ponad 130 lokalizacjach na całym świecie. Nasze rozwiązania dostarczają wartość klientom przemysłowym, komercyjnym, mieszkaniowym, energetycznym i infrastrukturalnym, zapewniając kluczowe rozwiązania, które poprawiają wydajność, obniżają koszty i zmniejszają przestoje.

  • Projektujemy, produkujemy, sprzedajemy, instalujemy i serwisujemy produkty i rozwiązania o wysokiej wydajności, które łączą i chronią krytyczne wyposażenie, budynki i niezbędne procesy.

  • Zaangażowanie w wzmacnianie społeczności, w których mieszkają i pracują nasi pracownicy.

  • Zachęcamy i wspieramy działalność filantropijną naszych pracowników na całym świecie.

  • Poprzez nasz program wspieramy organizacje non-profit i edukacyjne, w których nasi pracownicy wolontariacko pracują lub przekazują darowizny.

  • Wartości podstawowe, które kształtują naszą kulturę i motywują nas do dostarczania najlepszych wyników dla naszych pracowników i klientów.

  • Jesteśmy znani z bycia:

    • Innowacyjni i elastyczni
    • Zaangażowani w absolutną uczciwość
    • Skoncentrowani przede wszystkim na kliencie
    • Pełni szacunku i zorientowani na pracę zespołową
    • Optymistyczni i pełni energii
    • Odpowiedzialni za wyniki

  • Praca Dzierżoniów
  • Dzierżoniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521