Eksperta ds. monitorowania rynku pracy / ds. szkoleń
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
Fundacja Proaktywni
4. 10. 2024

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości do swojego zespołu w Tarnowie poszukuje Eksperta ds. monitorowania rynku pracy / ds. szkoleń.
Miejsce pracy: Tarnów, tryb stacjonarny
Typ umowy: umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Jeśli lubisz pracować z ludźmi i jednocześnie jesteś otwarty/a na wyzwania związane z realizacją projektów finansowanych ze środków UE, dołącz do zespołu Fundacji Proaktywni.
Obowiązki:
- aktywne monitorowanie rynku pracy,
- wsparcie uczestników w procesie poszukiwania zatrudnienia/szkleń,
- współpraca z pracodawcami oraz firmami szkoleniowymi,
- prowadzenie dokumentacji.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomiczne lub społeczne),
- wysokie kompetencje komunikacyjne oraz społeczne,
- wiedza z zakresu branż, zawodów, kwalifikacji, specjalności na rynku pracy,
- umiejętność wyszukiwania i pozyskiwania ofert pracy,
- dobra organizacja czasu pracy,
- umiejętność pracy zespołowej,
- umiejętność pracy z dokumentami,
- doświadczenie przy realizacji szkoleń,
- umiejętność analizy danych oraz sporządzania szczegółowych raportów,
- dobra znajomość MS Excel lub gotowość do nauki,
- samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
- gotowość do zmiany obowiązków zawodowych,
- gotowość do rozwoju zawodowego i nauki nowych umiejętności.
Dodatkowe atuty:
- umiejętność obsługi Bazy Usług Rozwojowych,
- doświadczenie w promocji usług,
- doświadczenie w projektach UE.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie z możliwością długofalowej współpracy,
- elastyczne godziny pracy,
- współtworzenie ciekawych projektów dotyczących rozwoju kompetencji,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
- możliwość współtworzenia Fundacji i jej działań.
Jak aplikować?
Opowiedz nam dlaczego chcesz dołączyć do naszego zespołu, jakie masz wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe wypełniając formularz Lento.
Termin nadsyłania aplikacji: 20.10.2024r.
Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI stawia na ludzi proaktywnych. Jeśli zazwyczaj widzisz rozwiązania, a nie problemy, zapraszamy do nas!
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

  • Praca Tarnów
  • Ekspert przyrodniczy Tarnów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Tarnów
  • Specjalista ds. finansów Tarnów
  • Pracownik ds. administracji Tarnów
  • Specjalista ds. reklamy Tarnów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tarnów
  • Specjalista ds. Zakupów Tarnów
  • Specjalista ds. marketingu Tarnów
  • Specjalista ds. ofertowania Tarnów
  • Specjalista ds. Zarządzania Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648