EKSPERT W ZESPOLE ANALIZ I MODELOWANIA CYBERZAGROŻEŃ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

998607301

Obowiązki

  • wykrywasz i badasz potencjalne zagrożenia oraz tworzysz nowe pomysły ich wykrywania,
  • wyszukujesz oznak ataków oraz niepożądanej obecności w infrastrukturze naszego Banku,
  • analizujesz i badasz metody ataków w tym technik, scenariuszy i narzędzi,
  • analizujesz złośliwe oprogramowanie,
  • zarządzasz ważnymi incydentami oraz prowadzisz niezależne śledztwa,
  • współpracujesz z zespołami CERT,

    Dodatkowo w obszarze Cloud Security zajmować się będziesz:

  • doborem odpowiednich narzędzi w wybranym środowisku chmurowym i pomocą w ich implementacji,
  • zapewnieniem bezpieczeństwa sieci,
  • konfiguracją usług pod kątem bezpieczeństwa,
  • tworzeniem/aktualizacją polityki bezpieczeństwa,
  • optymalizacją stosowanych rozwiązań w celu zapewnienia wysokiej jakości bezpieczeństwa,
  • testami bezpieczeństwa.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072