Ekspert w Wydziale Taryf w Departamencie Gospodarki Wodno-Ściekowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Wody Polskie
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • samodzielne prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach zatwierdzania taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków, w tym sporządzanie pism procesowych, projektów decyzji, także na etapie postępowań sądowo-administracyjnych przez WSA,
  • samodzielne prowadzenie postępowań w sprawach opiniowania projektów regulaminów dostarczania wody i odprowadzania ścieków oraz nakładania administracyjnych kar pieniężnych,
  • przygotowywanie informacji, opinii, interpretacji oraz wyjaśnień na wniosek zainteresowanych stron, przedsiębiorstw, samorządów, urzędów oraz organów państwowych,
  • udział w przygotowywaniu rozwiązań systemowych w zakresie tworzenia i efektywnego prowadzenia punków informacyjnych dla obiorców usług,
  • przygotowywanie i prezentowanie wystąpień publicznych, a także prowadzenie szkoleń w zakresie merytorycznym dla pracowników Wód Polskich.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: mazowieckie

Warszawa, ul. Żelazna 59A

Wymagania

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: prawo, ekonomia i finanse, matematyka lub pokrewne,
  • ma minimum 7-letnie doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem postępowań administracyjnych, pisaniem oraz wydawaniem decyzji administracyjnych,
  • zna ustawy: Prawo wodne, Ustawa o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, Ustawa o rachunkowości, Ustawa o finansach publicznych oraz Kodeks postępowania administracyjnego,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel,
  • posiada umiejętność redagowania tekstów,
  • potrafi dokonywać syntezy i analizy danych,
  • dobrze organizuje pracę własną, jest samodzielny w działaniu oraz nastawiony na poszukiwanie rozwiązań.

DODATKOWO DOCENIAMY:

  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu postępowań administracyjnych w II instancji.

Wymagane dokumenty

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie aktualnego CV.

CO OFERUJEMY WZAMIAN?

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
  • dofinansowanie opieki zdrowotnej,
  • grupowe ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach,
  • możliwość ubezpieczenia dzieci i wnuków,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • niskooprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe,
  • paczki mikołajkowe dla dzieci,
  • dopłatę do wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • dofinansowanie do wypoczynku – „wczasy pod gruszą”,
  • pokoje gościnne w atrakcyjnych lokalizacjach,
  • specjalistyczne szkolenia i możliwość dofinansowania studiów,
  • naukę języków – dostęp do platformy eTutor,
  • 2 dodatkowe dni wolne w roku dla niepalących.

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055