EKSPERT W DEPARTAMENCIE RYZYKA KREDYTOWEGO KLIENTA BANKOWOŚCI KORPORACYJNEJ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1071491901

Obowiązki

  • pracujesz w Departamencie Ryzyka Kredytowego Klienta Korporacyjnego,
  • tworzysz i wdrażasz regulacje wewnętrzne w zakresie procesu oceny i monitorowania ryzyka kredytowego klientów korporacyjnych,
  • inicjujesz zmiany w procesach wykorzystywanych do oceny ryzyka kredytowego w celu ich optymalizacji i automatyzacji,
  • projektujesz i współpracujesz przy wdrażaniu/modyfikowaniu narzędzi oraz parametryzujesz narzędzia, założenia funkcjonalne do aplikacji wspierających proces oceny klienta i zabezpieczeń wierzytelności Banku,
  • weryfikujesz poprawność danych i wpływ wdrażanych rozwiązań na portfel kredytowy i realizację założonych celów, w tym na efektywność,
  • współpracujesz z dostawcą rozwiązań informatycznych wspierających proces oceny ryzyka kredytowego w zakresie budowania i uzgadniania wymagań biznesowych,
  • uczestniczysz w opiniowaniu ofert dostawców aplikacji wykorzystywanych w ocenie ryzyka kredytowego,
  • współpracujesz z podmiotami z Grupy Kapitałowej Banku (GKB) oraz z innymi jednostkami Banku w zakresie wymiany wiedzy i doświadczeń dotyczących klientów i procesów oceny ryzyka kredytowego.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080