Ekspert/Specjalista ds. ESG
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
17. 10. 2024

1121923801

Obowiązki

  • Monitorowanie realizacji Strategii ESG Banku, identyfikację ryzyka oraz formułowanie rekomendacji biznesowych
  • Opracowywanie cyklicznych raportów oraz prezentacji dla Zarządu Banku, Rady ds. ESG
  • Koordynowanie prac w ramach projektów GK Banku, w szczególności udział w pracach nad nową Strategią ESG Banku oraz jej operacjonalizacją
  • Wsparcie Banku we wdrożeniu Dyrektywy CSRD w obszarze planu transformacji
  • Wsparcie Banku w procesie ujawnień zgodnie z Dyrektywą CSRD w zakresie zadań przypisanych do jednostki
  • Bieżącą analizę regulacji i trendów rynkowych w zakresie inicjatyw strategicznych
  • Wybrane działania komunikacyjne w obszarze zrównoważonego rozwoju, np. przygotowywanie materiałów informacyjnych dot. inicjatyw strategicznych na stronę intranetową, szkoleń dla interesariuszy wewnętrznych Banku
  • Obsług Rady ds. ESG

Wymagania

  • Masz ukończone studia wyższe – preferowane kierunki: prawo, finanse, nauki środowiskowe lub pokrewne
  • Znasz regulacje i posiadasz doświadczenie w obszarze zrównoważonego rozwoju / ESG
  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność organizacji pracy – to cechy, które opisują właśnie Ciebie
  • Odnajdujesz się pracując w ramach skomplikowanych struktur organizacyjnych i projektowych oraz rozumiesz sposób działania Banku
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analizy, interpretacji i prezentowania danych, w tym doświadczenie w analizach benchmarkowych
  • Znasz bardzo dobrze język angielski
  • Biegle obsługujesz pakiet MS Office (w szczególności Excel, Power Point oraz Word)
  • Działasz z entuzjazmem, jesteś komunikatywny i otwarty na poszukiwanie nowych rozwiązań oraz podejmowanie nowych wyzwań

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662