Ekspert kredytowy - placówka stacjonarna mFinanse
  • Suwalki
Suwałki, Suwalki, Podlaskie Voivodeship, Polska
mFinanse S.A.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Suwałki

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych.
  • Dostarczanie klientom najlepszych ofert spośród kontrahentów firmy a także promowanie usług oraz produktów z oferty koncernu mBank.
  • Obsługa klientów z portfela firmy.
  • Partycypowanie w spotkaniach biznesowych.
  • Udział w nowelizacji procedur i procesów kredytowych.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza i doświadczenia w sprzedaży w szeroko pojętej branży finansowej (bankowość, pośrednictwo finansowe, ubezpieczenia).
  • Znajomość analizy finansowej.
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z Klientem.
  • Wysoka motywacja i chęć do rozwoju.
  • Profesjonalizm i etyka zawodowa.

To oferujemy

  • Pracę w instytucji finansowej z Grupy mBanku o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Elastyczne ramy współpracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy: baza wiedzy, porównywarka kredytowa.
  • Możliwość skorzystania z komfortowych biur w prestiżowych lokalizacjach w całej Polsce.
  • Współpraca z deweloperami oraz możliwość obsługi klientów z portfela firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne.
  • Wsparcie doświadczonych trenerów i dedykowanych departamentów.
  • Mentoring menedżera.
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy.
  • Firmowy laptop lub środki na jego zakup.
  • Dostęp do programu Multisport.
  • Dostęp do pakietu Medicover.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Atrakcyjne bonusy
  • Możliwość udziału w programie poleceń współpracowników.
  • Inicjatywy dobroczynne.

mFinanse to spółka z grupy mBanku, działająca na rynku pośrednictwa finansowego.

Sieć ekspertów mFinanse to ponad 1500 osób wspierających Klientów w podejmowaniu różnych decyzji finansowych. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz dbałość o każdy detal w obsłudze Klienta to dla nas priorytet.

Dzięki współpracy z wieloma bankami eksperci pomogą pomóc w sfinalizowaniu:

- zakup mieszkania, domu, działki, budowę domu, remont

- zakup samochodu oraz inne nieplanowane wydatki

- rozwinięcie biznesu

Prowadzimy ponad 200 placówek na terenie całej Polski. Z naszymi ekspertami możesz spotkać się w wygodnej dla Ciebie lokalizacji. Nasza sieć stale się powiększa, co świadczy o staraniu się dotarcia do każdego miasta.

mFinanse to grupa ludzi, których pasją i zamiłowaniem jest sprzedaż produktów finansowych.

#mFinanse #WartoTuByć

  • Praca Suwałki
  • Suwałki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055