Ekspert kredytowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Santander
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych
• efektywna realizacja celów sprzedażowych
• uczestniczenie w spotkaniach z Klientami i prezentowanie oferty Banku
• rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie zindywidualizowanych rozwiązań
• zapewnianie kompleksowej, najwyższej jakości obsługi Klienta
• współpraca z pośrednikami finansowymi
Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane produkty finansowe, ubezpieczenia)
• umiejętność identyfikacji potrzeb Klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu
• nastawienie na realizację zadań i osiąganie celów biznesowych
• samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
• Elastyczne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (będziesz miał czas, żeby rozwijać swoje pasje, a koszty elektroniki, Internetu, leasingu auta odliczysz od podatku)
• Wysokie wynagrodzenie bez górnej granicy (uposażenie podstawowe przy realizacji minimum planu)
• Stawki sprzedażowe, niezależne od realizacji budżetów
• Możliwość współpracy z pośrednikami
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pełne wdrożenie programem profesjonalnych szkoleń, rozwijających kompetencje twarde i miękkie
• Cykliczne szkolenia produktowe
• Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
• Możliwość korzystania z benefitu sportowego i prywatnej opieki medycznej

  • Praca Katowice
  • Ekspert przyrodniczy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570