Ekspert/ka ds. Zarządzania Produktem i Wsparcia Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024

82513

Obowiązki

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju produktu i jego sprzedaży zgodnie z celami firmy
  • Wsłuchiwanie się w głos klienta, usprawnienie jego ścieżek w celu maksymalizacji jego pozytywnych doświadczeń
  • Usprawnienia procesów i produktów
  • Planowanie i egzekucja działań mających na celu wzrost KPI wybranych usług
  • Monitorowanie rynku i konkurencji w celu dostosowania działań taktycznych do zmieniających się trendów
  • Cykliczne wizyty w sklepach w celu analizy wyników i identyfikacji obszarów do rozwoju  w porozumieniu z centralą
  • Planowanie i wdrażanie działań rozwojowych i szkoleń w oparciu o potrzeby operacji
  • Ścisła współpraca z działami w centrali oraz naszą siecią sklepów

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu produktem/linią biznesową, w tym odpowiedzialność za wynik finansowy
  • Prawo jazdy kat B. i gotowość do podróży służbowych (co najmniej 2 dni w tygodniu)
  • Umiejętności analityczne (znajomość programów Power BI lub Tableau)
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dobra obsługa programu Power Point
  • Znajomość języka angielskiego – minimum poziom B2

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080