Ekspert / Ekspertka ds. Wsparcia Rozwoju Usług Chmurowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań i zarządzanie pracą zespołu w ramach prowadzonych inicjatyw
  • zarządzanie inicjatywami zgodnie z zakresem, harmonogramem i budżetem projektu
  • monitorowanie i kontrola prac
  • tworzenie dokumentacji i instrukcji
  • współpraca z użytkownikami końcowymi, zespołem wewnętrznych specjalistów oraz dostawcami zewnętrznymi
  • cykliczne raportowanie statusu prowadzonych inicjatyw, planowanie rozwoju katalogu usług we współpracy z klientem wewnętrznym

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych w pełnym cyklu realizacji
  • doświadczenie w koordynowaniu prac zespołem
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami zgodnie z co najmniej jedną z następujących metodyk: PRINCE2, PMP, Agile lub zgodnie z metodykami równoważnymi wykorzystywanymi w projektach informatycznych
  • znajomość BPMN, TOGAF, UML, ArchiMate będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenia w przygotowaniu dokumentacji na potrzeby wdrożenia i utrzymania projektów informatycznych
  • znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań dla tworzonych systemów informatycznych
  • umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy
  • umiejętność komunikacji i współpracy
  • samodzielność i odpowiedzialność za prowadzone inicjatywy
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z wdrażaniem projektów informatycznych w chmurach prywatnych i publicznych

To oferujemy

  • pracę w największej w Polsce firmie IT tworzącej usługi, które ułatwiają życie obywatelom – Tobie, Twoim znajomym, rodzinie
  • zatrudniamy na podstawie umowy o pracę [14 000 – 18 000 ​PLN brutto​​​
  • oferujemy pracę hybrydową
  • nowoczesne i komfortowe biuro blisko Dworca Zachodniego
  • bezpłatny parking podziemny dla pracowników, w którym zostawisz swój samochód, motocykl, rower, hulajnogę…
  • elastyczne godziny pracy, zaczynasz między 7:00 a 10:00
  • możliwość wyjścia w ciągu pracy, dzięki systemowi szybkich wyjść prywatnych
  • szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych
  • możliwość ubiegania się o dofinansowanie do studiów
  • możliwość awansu lub zmiany projektu – zdobywaj nowe doświadczenia w różnych zespołach – zmieniaj projekty, nie firmę
  • pracę z ludźmi z różnymi kompetencjami, świetną ekspertyzą i szczerą pasją, szansa na naukę, rozwój i wymianę doświadczeń
  • panuje u nas atmosfera wzajemnego wsparcia, mówimy sobie po imieniu
  • w biurze możesz pracować razem ze swoim czworonożnym przyjacielem ?
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • premie uznaniowe
  • dofinansowanie do wakacji „wczasy pod gruszą”
  • nagroda jubileuszowa po 5, 10 i 15 latach pracy
  • dodatkowy, płatny czterotygodniowy urlop po trzech latach pracy w COI
  • dodatkowy, płatny dzień wolny z okazji urodzin
  • dofinansowanie do wyjść integracyjnych
  • platforma kafeteryjna
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • pakiet medyczny w Luxmed
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do okularów (600 zł na zakup okularów, 300 zł na wymianę szkieł )
  • 2 dni w roku do wykorzystania na wolontariat
  • wyprawka dla noworodka

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544