Ekspert/Ekspertka Analizy Danych i BI (Santander Consumer Bank)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Santander Consumer Bank
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kluczowe zadania:

  • sporządzanie raportów i analiz cyklicznych oraz analiz ad-hoc dla jednostek biznesowych
  • projektowanie, automatyzacja i rozwój raportów z obszaru sprzedaży produktów Banku
  • tworzenie i zarządzanie strukturami bazodanowymi zawierającymi duże zbiory danych
  • tworzenie i utrzymanie narzędzi usprawniających pracę w Departamencie oraz jednostkach współpracujących z Departamentem

Czego oczekujemy od Kandydatów:

  • wykształcenia wyższego (finanse, ekonomia, informatyka, matematyka, statystyka, itp.)
  • wysokich zdolności analitycznych, umiejętności generowania i analizowania danych, wyciągania wniosków oraz przedstawiania własnych rekomendacji
  • bardzo dobrej znajomości MS SQL (wraz z Server Integration Services), programu MS Excel (wraz z VBA)
  • bardzo dobrej znajomości środowiska Power BI
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
  • mile widziana znajomość dodatkowych języków programowania

To oferujemy:

  • długofalową współpracę i różnorodne projekty
  • dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna
  • dostęp do wiedzy no limit- wewnętrzna strefa wymiany wiedzy, platforma szkoleniowa Dojo z dostępem do szkoleń na LinkedIn Learning, IBM oraz O’Reilly, program mentoringowy, konkursy, webinary i podcasty eksperckie
  • kursy języka angielskiego i innych
  • prywatną opiekę medyczną - Medicover
  • elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura
  • program Buddy- wdrożenie u nas jest super
  • program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie
  • platforma psychologiczna- zawsze masz z kim porozmawiać
  • tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem bez barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności nas wyróżnia
  • prosty język to nasz przyjaciel
  • przyjazną atmosferę w pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe, chodzimy również po górach
  • przestrzeń dla Ciebie- pięknie wyposażone biuro i strefa relaksu

Benefity:

  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna.
  • dofinansowanie do języków obcych
  • dostęp do szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • praca hybrydowa
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na usługi firmowe
  • integracje!
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • kawa, herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • program rekomendacji
  • preferencyjne pożyczki

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Ekspert przyrodniczy Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony danych Wrocław
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567