Ekspert ds. Wsparcia Sprzedaży Produktów Inwestycyjnych w Biurze Maklerskim Pekao
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
15. 7. 2024

1089816301

Obowiązki

  • Realizację przeglądu wiedzy pracowników autoryzowanych w Banku / BM Pekao w odniesieniu do wymogów wynikających z MIFID II.
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych, a także prowadzenie szkoleń dot. produktów i usług inwestycyjnych.
  • Organizację i koordynację współpracy z partnerami zewnętrznymi w zakresie wsparcia sprzedaży ich produktów w Banku/BM Pekao (szkolenia, oferty, promocje).
  • Inicjowanie, wdrażanie oraz koordynowanie przedsięwzięć komercyjnych (akcje marketingowe, CRM, kampanie edukacyjne, promocje, itp.), mających na celu popularyzowanie i wzrost sprzedaży produktów inwestycyjnych.
  • Prowadzenie listy uprawnionych do wykonywania czynności maklerskich, w tym w szczególności uczestnictwo w procesie akceptacji wniosków o nadanie, odebranie, zmianę uprawnień w oparciu istniejące kryteria.
  • Analizę wyników ilościowych oraz jakościowych sprzedaży w poszczególnych kanałach dystrybucji w ramach Banku/BM Pekao w obszarze produktów oraz usług inwestycyjnych oraz podejmowanie na ich podstawie działań komercyjnych lub edukacyjnych.

Wymagania

  • Interesujesz się tematyką związaną z rynkami finansowymi.
  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w pracy z Banku/firmie inwestycyjnej/TFI związanej z tworzeniem, rozwojem lub wspieraniem sprzedaży instrumentów finansowych/produktów inwestycyjnych.
  • Posiadasz wiedzę z zakresu znajomości rynku i produktów i usług inwestycyjnych dla Klientów detalicznych, znajomość procesów sprzedażowych oraz doradczych dot. produktów inwestycyjnych, znajomość przepisów prawa regulujących funkcjonowania rynków kapitałowych i dystrybucję produktów inwestycyjnych (w szczególności MIFID II).
  • Potrafisz bardzo dobrze posługiwać się programami wchodzących w skład pakietu MS Office, w tym Excel (lub tożsamymi dla innych programów. operacyjnych). Znajomość MS Access będzie dodatkowym atutem.
  • Lubisz bliską i częstą kooperację z ludźmi, w tym z pracownikami biorącymi bezpośredni udział w obsłudze Klienta.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648