Ekspert ds. Wsparcia Sprzedaży / Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Bank Pekao
17. 10. 2024

1130300901

Obowiązki

  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych.

  • Ustalanie cen dla klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

  • Nadzorowanie realizacji zadań zakresu polityki  KYC i innych.

  • Pomoc w przygotowywaniu działań i strategii sprzedażowej Regionu.

  • Przygotowywanie narad, eventów regionalnych.

Wymagania

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość programu MS Excel, Power Point.

  • Jesteś otwarty na wykonywanie różnorodnych zadań i wsparcie zespołu.

  • Jesteś osobą kreatywną.

  • Nie boisz się nowych wyzwań.

  • Potrafisz działać pod presją czasu.

  • Jesteś wielozadaniowcem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.

  • System szkoleń i programów rozwojowych.

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Pracę pełną ciekawych wyzwań i różnorodnych zadań we wsparciu zespołów sprzedaży.

  • Rozwój w różnych kierunkach w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw zarówno pod kątem analitycznym jak i kreatywnym.

  • Możliwość współpracy z wieloma departamentami w banku.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Ekspert przyrodniczy Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894