Ekspert ds. technologii procesowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4329122

Obowiązki

  • opracowywanie i uzgadnianie dokumentacji technologicznej,
  • analizowanie rynku dostawców technologii oraz poszukiwanie nowych dostawców na potrzeby projektów,
  • nadzór i koordynacja techniczna przy prowadzeniu akcji ofertowych,
  • prowadzenie negocjacji technicznych i ustalanie zakresów dla dostawców; nadzór techniczny nad realizacją umów
  • współpraca z biurami projektowymi,
  • wsparcie procesu zakupów w obszarze projektu,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w organizacji,
  • wsparcie zespołu ofertowego w etapie ofertowania do Zamawiającego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana technologia chemiczna, inżynieria procesowa, lub podobne)
  • 5 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. technologii, projektanta technologa, głównego technologa, technologa produkcji, engineering managera lub pokrewnych,
  • doświadczenie przy realizacji inwestycji dla branż Oil&Gas, petrochemii, chemii spożywczej i pokrewnych,
  • mile widziana wiedza w zakresie prowadzenia procesów inwestycyjnych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy po stronie GW
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • kreatywność, komunikatywność oraz chęć do samorozwoju,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami biznesowymi w tym z licencjodawcami oraz dostawcami maszyn i urządzeń.

Oferujemy

  • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Technik technologii drewna Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584