Ekspert ds. Sprzedaży Zdalnej
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
PKO Leasing S.A.
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadasz za sprzedaż leasingu w segmencie sprzętu IT i drobnych MiU za pośrednictwem sklepów internetowych i stacjonarnych partnerów
  • pozyskujesz nowych partnerów biznesowych w obszarze e-commerce oraz stacjonarnych sieci sprzedaży, którzy będą oferowali leasing jako formę płatności swoim Klientom
  • aktywnie wspierasz partnerów w zakresie sprzedaży leasingu, realizując nałożone cele sprzedażowe
  • prowadzisz szkolenia merytoryczne i sprzedażowe dla pracowników współpracujących sklepów
  • prowadzisz spotkania biznesowe na poziomie osób decyzyjnych po stronie partnerów handlowych
  • budujesz długofalowe relacje z dostawcami
  • współpracujesz z Doradcami Vendor w Regionie
  • bierzesz udział w cyfrowej rewolucji branży leasingowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie we współpracy ze sklepami internetowymi i stacjonarnymi w zakresie leasingu lub sprzedaży ratalnej
  • wysokie umiejętności sprzedażowe
  • doświadczenie w nawiązywaniu relacji B2B
  • prawo jazdy kat. B - gotowość do pracy mobilnej
  • wytrwałość i upór w realizacji postawionych celów
  • samodzielność i umiejętność zarządzania czasem
  • wykształcenie wyższe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • aplikacja treści audio
  • działania wellbeingowe

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Naszymi wartościami są: Partnerstwo, Rozwój, Wpływ, które wyznaczają kierunek w naszych codziennych zadaniach oraz budują kulturę organizacji.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228