Ekspert ds. Sprzedaży OZE
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Off Grid Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Jesteśmy innowacyjną firmą oferującą kompleksowe rozwiązania energetyczne off-grid, pozwalające na pełną niezależność od tradycyjnych źródeł energii. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży naszych produktów. Jeśli lubisz pracę w dynamicznym środowisku i masz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki

  • Aktywna sprzedaż systemów energetycznych off-grid oraz doradztwo techniczne.
  • Identyfikowanie i rozwijanie nowych kanałów sprzedaży.
  • Prezentacja oferty firmy na spotkaniach z klientami.
  • Negocjowanie warunków umów oraz finalizowanie transakcji.
  • Ścisła współpraca z działem technicznym i logistycznym.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie w aktywnej sprzedaży lub obsłudze klienta, preferowane w branży związanej z technologiami, energetyką lub OZE.
  • Znajomość rynku: Dobra orientacja w tematyce odnawialnych źródeł energii, fotowoltaiki, magazynowania energii i systemów off-grid.
  • Umiejętności komunikacyjne: Doskonałe umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz prowadzeniu negocjacji.
  • Zdolności analityczne: Umiejętność analizy potrzeb klienta oraz dostosowywania rozwiązań do jego oczekiwań.
  • Zdolności organizacyjne: Samodzielność w planowaniu i realizacji działań sprzedażowych oraz zarządzaniu swoim czasem.
  • Proaktywność i zaangażowanie: Inicjatywa w poszukiwaniu nowych możliwości sprzedażowych oraz dążenie do realizacji celów.
  • Prawo jazdy kategorii B: Gotowość do odbywania podróży służbowych.
  • Mile widziane: Wykształcenie techniczne lub związane z energetyką.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedażowych.
  • Szkolenia produktowe i rozwojowe, dzięki którym staniesz się ekspertem w dziedzinie systemów off-grid i odnawialnych źródeł energii.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży technologii przyszłości.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji).
  • Elastyczny czas pracy z możliwością samodzielnego planowania spotkań i działań sprzedażowych.
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu na każdym etapie współpracy.
  • Realny wpływ na kształtowanie przyszłości energetycznej poprzez promocję ekologicznych i niezależnych rozwiązań.

  • Proces rekrutacji: Po przesłaniu aplikacji, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której będziemy omawiać Twoje doświadczenie oraz dopasowanie do naszej firmy.
  • Kultura firmy: W Off Grid wierzymy w wartość innowacji i zrównoważonego rozwoju. Promujemy otwartą komunikację, współpracę i rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy dążą do pozytywnego wpływu na środowisko i rozwijają nowoczesne technologie OZE.
  • Wsparcie na start: Nowi pracownicy otrzymują kompleksowe wprowadzenie oraz wsparcie mentora w początkowym okresie zatrudnienia, aby szybko poczuć się częścią zespołu i efektywnie rozpocząć pracę.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Ekspert przyrodniczy Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721