Ekspert ds. SEO
  • Nowy Targ
Nowy Targ, Nowy Targ, Małopolskie, Polska
Arche Consulting
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- tworzenie i wdrażanie zaawansowanych strategii SEO, które obejmują analizę konkurencji, badanie słów kluczowych, optymalizację treści i strategie link buildingu,
- przeprowadzanie dogłębnej analizy treści strony internetowej pod kątem SEO, w tym optymalizacja metadanych, struktury URL, użycia słów kluczowych oraz poprawy jakości i użyteczności treści,
- regularne śledzenie i analizowanie wyników SEO za pomocą narzędzi takich jak Google Analytics, Google Search Console oraz innych specjalistycznych narzędzi do SEO, przygotowywanie szczegółowych raportów i rekomendacji,
- współpraca z zespołem IT w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów technicznych wpływających na SEO, takich jak szybkość ładowania strony, responsywność mobilna, architektura strony i inne czynniki techniczne,
- opracowywanie i wdrażanie strategii pozyskiwania wartościowych linków zwrotnych oraz budowanie autorytetu domeny,
- ścisła współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za content marketing, media społecznościowe i inne działania marketingowe, aby zapewnić spójność działań SEO z ogólną strategią marketingową firmy,
- monitorowanie i reagowanie na bieżące zmiany w algorytmach wyszukiwarek i trendach w SEO, aby szybko dostosowywać strategie,
- prowadzenie szkoleń i warsztatów dla członków zespołu oraz innych działów firmy w zakresie podstaw i najlepszych praktyk SEO,
- odpowiedzialność za zarządzanie budżetem przeznaczonym na działania SEO, w tym zakup narzędzi, usług zewnętrznych i innych zasobów niezbędnych do efektywnej realizacji strategii.
Wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- znajomość narzędzi SEO, takich jak: Google Analytics, SEMrush, Moz itp.
- zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
- znajomość aktualnych trendów SEO i algorytmów wyszukiwarek,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Nasz Klient oferuje:
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
- elastyczne godziny pracy,
- przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu,
- współpracę w formie umowy B2B,
- pracę w trybie hybrydowym - 3 dni pracy zdalnej, 2 dni pracy w biurze.

  • Praca Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851