Ekspert ds. Rozwoju Aplikacji Zakupowych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
PKO Bank Polski SA
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

about-project :

  • Dołącz do nas jako: EKSPERT DS. ROZWOJU APLIKACJI ZAKUPOWYCH - Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych
  • Stack technologiczny:
  • Platformy: rozwój i optymalizacja platformy zakupowej, automatyzacja procesu zakupowego
  • Analiza: bazy danych, integracja i wymiana danych między systemami bankowymi a platformą zakupową
  • Procesy: modelowanie procesów biznesowych, projektowanie specyfikacji funkcjonalnych
  • Pracuj w miejscu, które zna każdy.
  • #TyWybierasz

responsibilities :

  • merytorycznie opracowujesz rozwiązania w zakresie rozwoju i operacyjnego funkcjonowania platformy zakupowej oraz jej parametryzacji,
  • monitorujesz funkcjonowanie platformy zakupowej pod kątem optymalizacji procesu zakupowego oraz jego dalszej automatyzacji, inicjujesz zmiany w procesie zakupowym,
  • analizujesz istniejące bazy danych w systemach w Banku pod kątem potencjalnej możliwości integracji i wymiany danych z platformą zakupową,
  • monitorujesz zmiany przepisów wewnętrznych Banku w celu uwzględniania ich zarówno w codziennych obowiązkach, ale również w ramach rozwoju aplikacji zakupowych,
  • opracowujesz modele procesów biznesowych pokrywające zakres funkcjonalny platformy zakupowej,
  • projektujesz, we współpracy z właściwymi merytorycznie jednostkami Banku, szczegółowe specyfikacje funkcjonalne dla aplikacji.

requirements-expected :

  • masz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu postępowań zakupowych, brałeś udział w co najmniej jednym projekcie informatycznym na budowanie lub wdrożenie systemu IT,
  • potrafisz tworzyć dokumentację biznesową i projektową,
  • umiesz koordynować zadania,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • jesteś osobą komunikatywną,
  • umiesz pracować pod presją czasu przy dużej różnorodności realizowanych zadań.

benefits :

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116