Ekspert ds. Projektu Badań Marketingowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Carrefour Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • prowadzenie panelu klientów Carrefour (odpowiedzialność za jego prawidłowe funkcjonowanie, rozwiązywanie problemów klientów, przeprowadzanie badań na panelu etc.),
  • przygotowywanie, nadzorowanie, akceptowanie kwestionariuszy, badań oraz analiza wyników,
  • odpowiedzialność za współpracę i komunikację z biurem badań we Francji,
  • koordynowanie ankiet online dla klientów e-commerce,
  • prowadzenie badań wizerunku marki,
  • kontakt ze sklepami, rozpowszechnianie wiedzy o Panelu i badaniach klienckich,
  • realizowanie potrzeb badań ad-hoc (odpowiedzialność za zdefiniowanie problemów badawczych, opracowanie najlepszej metody, współpraca z agencją realizującą badanie, nadzorowanie powstawania raportu),
  • raportowanie wyników badań - przedstawianie na różnych szczeblach organizacji.

Docenimy Cię za to, że:

  • ukończyłeś/-łaś studia na kierunku socjologia, ekonomia lub pokrewne,
  • masz zdolności analityczne,
  • biegle posługujesz się pakietem MS Office,
  • znasz język angielski i francuski na poziomie min. B2,
  • masz doświadczenie w pracy z panelem klienckim oraz w organizowaniu badań klientów (ilościowych i jakościowych),
  • potrafisz tworzyć raporty i wyciągać z nich wnioski.

Mamy dla Ciebie:

  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę w firmie działającej na terenie Polski ponad 25 lat.

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509