Ekspert ds. Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)
  • Tuszyn
Tuszyn, Tuszyn, łódzkie, Polska
Off Grid Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Jako Przedstawiciel Handlowy ds. OZE będziesz odpowiedzialny za aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi partnerami biznesowymi w obszarze odnawialnych źródeł energii. Twoje zadania będą obejmować identyfikację potrzeb klientów, prezentację zaawansowanych technologicznie rozwiązań OZE, negocjacje warunków handlowych oraz finalizowanie umów. Będziesz pracować nad rozwojem sprzedaży produktów takich jak instalacje fotowoltaiczne, systemy magazynowania energii i pompy ciepła, dbając o wysoki poziom satysfakcji klientów i realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych oraz biznesowych.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Prezentowanie i sprzedaż produktów związanych z OZE, takich jak instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, systemy magazynowania energii itp.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji.
  • Monitorowanie rynku oraz analizowanie działań konkurencji.
  • Uczestnictwo w szkoleniach i targach branżowych.

Wymagania

  • Gotowość do nauki i zdobywania wiedzy w zakresie sprzedaży oraz technologii związanych z odnawialnymi źródłami energii.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zorientowanie na budowanie relacji z klientami.
  • Umiejętności negocjacyjne oraz sprzedażowe.
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.
  • Samodzielność w działaniu oraz silna motywacja do osiągania wyników.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny zależny od wyników sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie techniczne.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, karta paliwowa itp.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

  • Proces rekrutacji: Po przesłaniu aplikacji, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której będziemy omawiać Twoje doświadczenie oraz dopasowanie do naszej firmy.
  • Kultura firmy: W Off Grid wierzymy w wartość innowacji i zrównoważonego rozwoju. Promujemy otwartą komunikację, współpracę i rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy dążą do pozytywnego wpływu na środowisko i rozwijają nowoczesne technologie OZE.
  • Wsparcie na start: Nowi pracownicy otrzymują kompleksowe wprowadzenie oraz wsparcie mentora w początkowym okresie zatrudnienia, aby szybko poczuć się częścią zespołu i efektywnie rozpocząć pracę.

  • Praca Tuszyn
  • Tuszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567