Ekspert ds. Modelowania i Analityki Łańcucha Dostaw / Supply Chain Modeling And Analytics Expert
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Empik
13. 10. 2024

Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

Tryb pracy hybrydowy (4 dni pracy z biura + 1 dzień w trybie home office)

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie narzędzi do analizy i monitoringu produktywności, serwisu, przepływów, dostępności oraz innych kluczowych elementów w Łańcuchu Dostaw (w tym definiowanie wskaźników KPI, budowa drzew strat itp.);
  • Mapowanie procesów oraz identyfikacja obszarów stanowiących tzw. wąskie gardła;
  • Poszukiwanie i rekomendowanie usprawnień procesów w celu uzyskania optymalizacji kosztowej i operacyjnej;
  • Identyfikacja źródeł i monitorowanie jakości danych wykorzystywanych do celów raportowych;
  • Wsparcie zespołów operacyjnych poprzez dostarczanie narzędzi służących do optymalizacji ich codziennej pracy.

Korzyści dla Ciebie:

  • Biuro w Centrum Warszawy
  • System premiowania
  • Karta zniżkowa na produkty
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Konkursy z nagrodami
  • Ubezpieczenie na życie

Nasze wymagania:

  • Posiadasz co najmniej 1-2 letnie doświadczenie w obszarach związanych z pracą na dużych zbiorach danych / programowaniem / łańcuchem dostaw;
  • Posługujesz się SQL w stopniu zaawansowanym;
  • Posiadasz bardzo dobra znajomość narzędzi wspomagających analizę danych i raportowanie (np.: Power BI, Power Query/inne);
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Jesteś osobą zorientowaną na realizację celów i dbasz o jakość dostarczanych efektów pracy;
  • Jesteś osobą proaktywną z nastawieniem na szukanie rozwiązań;
  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz współpracować z ludźmi;
  • Wykazujesz się inicjatywą i innowacyjnością w realizowanych zadaniach;
  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym wykonywać codzienne obowiązki;

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377