Ekspert ds. marketingu
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wspólnie z naszym Klientem, liderem w obszarze systemów ochrony wizyjnej, poszukujemy osoby na nowo stworzone stanowisko:

Twoje zadania:

  • Budowanie i realizowanie strategii marketingowej w celu zwiększenia widoczności marki oraz rozwoju sprzedaży.
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami i innymi partnerami biznesowymi.
  • Planowanie, koordynowanie i optymalizowanie kampanii marketingowych (zarówno online, jak i offline).
  • Analizowanie wyników kampanii marketingowych i raportowanie efektywności działań.
  • Tworzenie i zarządzanie treściami marketingowymi (materiały promocyjne, content marketing, social media).
  • Utrzymywanie oraz budowanie relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.
  • Organizowanie i kluczowy udział w targach, eventach i innych wydarzeniach branżowych.
  • Współpraca z zespołem sprzedaży w celu tworzenia skutecznych strategii sprzedażowych (również na arenie międzynarodowej).

Czego oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1.
  • Doświadczenia w samodzielnym planowaniu i realizowaniu kampanii marketingowych.
  • Umiejętności pracy w zespole oraz zarządzania projektami.
  • Kreatywności oraz umiejętności myślenia strategicznego.
  • Odpowiedzialności za podejmowane działania.
  • Orientacji na wyniki: silnego skupienia na osiąganiu celów sprzedażowych i marketingowych.
  • Czynnego prawo jazdy kategorii B oraz otwartości na podróże służbowe (również międzynarodowe).
  • Wykształcenia wyższego w dziedzinach marketingu lub zarządzania (mile widziane).

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w firmie będącej liderem na rynku.
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego wraz ze wzrostem organizacji.
  • Ekspozycja na kontakty międzynarodowe.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Miejsce parkingowe.

  • Praca Bytom
  • Specjalista ds. marketingu Bytom
  • Ekspert przyrodniczy Bytom
  • Chief marketing officer Bytom
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bytom
  • Specjalista ds. PR Bytom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bytom
  • Specjalista ds. Zakupów Bytom
  • Specjalista ds. ofertowania Bytom
  • Specjalista ds. Zarządzania Bytom
  • Specjalista ds. Eksportu Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536