EKSPERT DS. LEAN MANAGEMENT (K/M)
  • Żagań
Żagań, Żagań, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
4. 10. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko EKSPERT DS. LEAN MANAGEMENT (K/M)

Obowiązki

  • Wdrażanie koncepcji Lean Management w organizacji oraz wprowadzanie narzędzi i metodologii w celu osiągania doskonałości operacyjnej i wyników biznesowych
  • Inicjowanie działań optymalizujących procesy poprzez stosowanie narzędzi Lean
  • Uczestniczenie w projektach optymalizacyjnych (cost savings)
  • Analiza stanowisk pracy, pod kątem zwiększenia efektywności i poprawy jakości procesów oraz obniżenia kosztów materiałów i ergonomii
  • Analiza procesów logistycznych oraz procesów wspomagających pod kątem eliminacji błędów i strat
  • Kontrola nad wprowadzonymi zmianami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie merytoryczne/praktyczne w pracy na podobnym stanowisku związanym z doskonaleniem procesów w środowisku produkcyjnym/logistycznym
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2)
  • Praktyczna znajomość metod Lean Management (5S, Visual Management, Kaizen, Problem Solving, A3, Shopfloor Management, Gemba Walk, TPM, SMED, VSM)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu
  • Zaangażowanie oraz dynamizm w działaniu
  • Otwartość na zmiany, kreatywność, komunikatywność oraz zdolność myślenia analitycznego

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648